HAKKIMIZDA

Enerji sektöründe uzun yıllara dayanan bilgi ve tecrübemiz ile 2013 yılında yolumuza  ÜNLÜ KABLO olarak siz saygı değer müşteri ve tedarikçilerimizin desteğini alarak hızlı ve emin adımlarla yürümeye devam ediyoruz.

Ünlü Kablo konusunda uzmanlaşmış, dinamik ve profesyonel kadrosuyla müşteri odaklı düşünen, sürdürülebilir bir başarıyla pazar payını artırarak geniş ürün yelpazesine sahip sektörünün tercih edilen tedarikçi firması olmayı başarmıştır.

Amacımız ihtiyaçlarınıza yönelik çözümler sunarak rakibiniz değil her zaman ulaşabileceğiniz bir partner olmak. ihtiyacınız olan kablo çeşitlerinin spesifik ürün gruplarını tek bir noktada en uygun fiyat ve en iyi hizmet kalitesi ile temin etmenin rahatlığını sizlere sağlamak

Yönetim Kurulu Başkanı

Hülya ÜNLÜ

VİZYONUMUZ

Dünya kablo sektörüne yön veren firmalar arasında yer alıp, geliştirdiği yenilikçi ürünler ve çözümler ile çağımızın teknolojik gelişmesine yardımcı olmak ve geleceğe bağlantımızı sağlamaktır.

MİSYONUMUZ

Türkiye’deki öncüsü olarak, müşterilerimize, yenilikçi, ileri teknoloji ve kaliteden ödün vermeyen ürünler ile hizmet etmek ve Türkiye’nin önde gelen sanayi kuruluşları arasında yer almak.

DEĞERLERİMİZ

Müşteri Odaklılık, Güvenilirlik, İnovasyon, Dürüstlük, Kalite, İşbirliği ve Sosyal Sorumluluk…